KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15522119
nr 1552 2119
Ann-Marie Nordin-Ljungblad
(f. 1955), Sverige
Signerad och daterad -92. Pastell, 82x53 cm, yttermått inklusive ram: 91x61 cm
Ann-Marie Nordin-Ljungblad, svensk konstnär född i Stockholm 1955.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:52:18
Ann-Marie Nordin-Ljungblad
Läs mer om Ann-Marie Nordin-Ljungblad